BEATLES REVIVAL

FILE - OCTOBER 5: 50 Years Since The First Beatles Single Released: A Look Back At The Beatles A group portrait of the Beatles, straightening their ties, backstage at the Odeon Cinema in Luton on 6th September 1963. (L-R) Paul McCartney, George Harrison, Ringo Starr, John Lennon. (Photo by Tom Hanley/Redferns)

ZNAMI 60s!

Jednym z najbardziej udanych europejskiego ożywienia – działa od 1996 roku i występował ponad 1700 udanych koncertów, spektakli fotografowania TV w teatrach i ośrodkach kultury, imprez firmowych i bale, imprezy, festiwale i Ewy, a nie tylko w Czechach, ale również w Holandia, Polska, Francja, Węgry, Słowacja, a nawet w miejscu narodzin legendarnej czwórki – Liverpool, północnej Anglii!

Kluczem do tego ogromny sukces to nie tylko doskonałe przygotowanie i realizacja każdej z piosenek pięćdziesięciu, że grupa ma w swoim repertuarze, ale również niesamowite fizyczne i członkowie grupy wokalne podobieństwo z prawdziwymi Beatles.

Doskonały obraz towarzyszy czterech zestawów dokładnymi kopiami strojów, które biorące The Beatles, stylowe fryzury i szczegółowość kserokopie charakterystyczne ruchy poszczególnych członków na scenie. Doskonałe “Look Stage” korony Beatles niezbędny dla leworęcznych basisty, który z łatwością i doskonałego poczucia odgrywa partię swojego odpowiednika – Paul McCartney.

Grupa wykorzystuje również tylko oryginalne instrumenty rocznik Rickenbacker, Gretsch, Hofner oraz aparatury Ludwig i VOX, który grał Beatles i sprawiają, że osiągnięto absolutnie autentyczny dźwięk, który znasz z płyt lub nagrań koncertowych The Beatles. Nawet tak pozornie nieistotne szczegóły jak oryginalny chrom Regały wzmacniacze VOX lub poniżej oryginalnych butów Chelsea Cavern Beatles Buty są ważne dla grupy. Wszelkie odchylenia od oryginału nie jest dozwolone, a każdy detal ma swoje ważne miejsce i pomaga tworzą doskonałą całość, która przekona nawet nejzarytějšího sklepikarza i miłośnik oryginału.
Beatles revival koncert jest prawdziwe i dokładną kopią legendarnego koncertu Beatlesów. Aby to udowodnić, a grupa została zaproszona do narodzin Beatlesów – English Liverpoolu i tam w legendarnym Cavern Club zagrał trzy koncerty i ukończył godzinny wywiad i żyć na pokaz na pulsie Liverpool BBC Merseyside Radiowej, którą nie ma innej niż angielska Grupa nie i wiele innych spektakli, które wykazać się fachowością i autentyczności zespołu!

beatles-desky

Więc można mieć pewność, że The Beatles Revival będzie prawdziwym część imprezy, a jego występ z pewnością bardzo lubię!